Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Gorąco polecamy to miejsce. Przepyszne jedzenie, wszystko bardzo świeże, szykowane na bieżąco. Będąc na deptaku w Zielonej Górze, przeniosłyśmy się w świat Meksyku.
Pan Patryk, który nas obsługiwał, doradził co warto spróbować, na każe pytanie odnośnie dań z karty odpowiedział i dbał o dobrą atmosferę - obdarzając nas szczerym uśmiechem. Napewno jeszcze tu wrócimy!
~ Anna M
Bardzo miła miejscówka, przyjemna muzyczka a la Mexico, świetny wystrój wnętrza. Jedzonko bardzo nam wszystkim smakowało. Ceny są tak po środku - nie za wysoko, ale i nie tanio. Osoby, które jedzą ostro ostrzegam: trzeba będzie dodawać tabasco, na szczęście jest dostępne na stoliku. Świetne miejsce na świętowanie urodzin itp. Polecam pod kątem dobrej zabawy z grupą przyjaciół
~ Snovid
Restauracja ze świetnym klimatem 😊😊
Jeśli się nie mylę to na weekendy jest tam dodatkowo imprezka meksykańska, ja jednak byłam tam z partnerem tylko w celach skosztowania posiłku a czas nie pozwolił pozostać na dłużej.
Dania przepyszne ☺️
Wszystko naprawdę szybko podane mimo naprawdę dużej ilości ludzi, a kelnerki przesympatyczne.
Bardzo polecam 😊
~ Sandra O
Podczas wizyty w Zielonej Górze miałem przyjemność zjeść w restauracji Hola Mexicana. Lokal urządzony w klimatycznym, meksykańskim stylu, który od razu wprowadza w luźną, sympatyczną atmosferę. Obsługa była miła, pomocna i uśmiechnięta, a jedzenie po prostu wyśmienite, aromatyczne i doskonale przyprawione. Zdecydowanie miejsce, do którego chętnie wrócę przy kolejnej okazji.
~ Robert K
Mega wnętrzne, robj klimat. Jedzenie pychota typowo meksykańskie ostre, ale bardzo smaczne. Porcję idealne żeby zjeść a nie się nażrec i by mieć miejsce na deser. Ceny całkiem spoko jak na taką kuchnie. Bynajmniej o wiele taniej niż za zwykle polskie dania w innych knajpach.. Kelner który nas obsługiwał WIELKI +.
~ Agnieszka D
Byłam w czwartek po południu dwa razy w tym miejscu. Jedzenie pyszne I stosunek ceny do jakości jest odpowiedni. Oprócz przekąsek piłyśmy drinki ;) I też były świetne. Ogromna pochwała dla obsługi - zwłaszcza pan kelner I pani z obsługi baru. Wysoka kultura osobista dbałość o gości! Jeśli ktoś chce miło spędzić czas w malym lub ciut większym gronie to zapraszam serdecznie!
~ Monika C
Restauracja genialna, jem już w niej 3 raz. Jest niezwykle klimatyczna a kultura obsługi jest na bardzo wysokim poziomie, jedząc w tej restauracji czuję się niezwykle troskliwe zaopiekowany, obsługa zna dobrze kartę co sprawia, że można się dopytać o szczegóły czy poprosić o usunięcie składnika (nie we wszystkich daniach się da). Serdecznie polecam i będę tu wpadał za każdym razem kiedy będę w Zielonej Górze.
~ Jan P
Super klimat w restauracji. Jedzenie bardzo dobre, ceny adekwatne do jakości i porcji. Na szczególną uwagę zasługuje kelner Konrad który super wykazał się podczas naszej wizyty, bardzo miły, kontaktowy i ogarnięty chłopak :))) Z całą ekipą byliśmy pod wrażeniem, dawno nie spotkaliśmy tak świetnego kelnera. Polecamy :)
~ Aleksandra L
Świetne miejsce, bardzo fajnie oddaje meksykański klimat. Jedzonko także pyszne, a ceny niewygórowane jak na obecne normy. Zamówiliśmy pampazos, które po prostu rozpływało się w ustach. Szarpana wieprzowinka - obłędna! Do tego fajitas z krewetkami. Potężne krewetki, wyborne! Ryż, może nieco suchy, trochę zbity, ale wszystko było bardzo dobre! Na pewno wrócę spróbować czegoś więcej 🤗🤤
~ l u
Serdecznie polecam!!! Jedzenie było wybitnie dobre, całemu zajściu najpiękniej koloru dodaje fakt, że jest to bardzo ważny kulinarnie punkt, odmienny od smacznej pizzy czy kebaba, włoskiego czy hiszpańskiego jedzenia. Zielona Góra zasługiwała na meksykańskie posiłki, a teraz restauracja spełnia swoją rolę godnie reprezentując ten ciekawy rodzaj kuchni!
~ Karol N
Wielkie podziękowania dla pani Oliwii za fenomenalny serwis i wprowadzenie nas w cudowną atmosferę lokalu. Dania były przepyszne, rekomendacje bardzo trafione, a cały wieczór minął w przyjemnym klimacie. Czas tutaj to pojęcie względne, a każda minuta spędzona w tym miejscu zostawiła niezapomniane chwile. Będziemy wracać po więcej! 🥰
~ Mariusz S
Jedzono pyszne, dobrze doprawione. Moje serce podbiły churrosy z kajmakiem na deser ❤️ Bardzo miła obsługa, miejsce klimatyczne- ciężko o drugi taki lokal w okolicy. Grafitti, obrazy i wszelkie dodatki dekoracyjne sprawiają, że można poczuć się jak w Meksyku. Na pewno wrócimy tutaj wkrótce! :)
~ Alicja K
Moi przyjaciele wyprawiali urodziny w tej restauracji. Tort na zdjęciu akurat robiła mama jednego z jubilatów. Ale cala reszta czyli jedzenie, obsługa jak i klimat na przyzwoitym, meksykańskim poziomie. Polecam mostek, tylko podobno trzeba przynajmniej dzien wcześniej zamowic. Na pewno odwiedzę to miejsce
~ Radosław N
Wszytko w tym lokalu jest spójne zaczynając od wystroju ,muzyki ,menu i kończąc na obsłudze. Super klimat ,jedzenie bardzo dobre ,duża karta drinków, w karcie znajdziecie też menu dla dzieci .Obsługa bardzo dobra .Proponuję wczesniej zrobić rezerwację żeby ustrzec się przed staniem w kolejce i czekanie na stolik.
~ M C
Bardzo klimatyczny lokal z jeszcze lepszym meksykańskim jedzeniem. Muzyka, adekwatna do miejsca gra od samego wejścia. Obsługa bardzo sympatyczna, znająca się na rzeczy, potrafiąca doradzić. Zamówione przeze mnie guacamole było przepyszne! Tak samo szarpana wieprzowina, wręcz rozpływała się w ustach. Razem z mężem będziemy jeszcze nieraz przyjeżdżać, no i oczywiście będziemy polecać innym. ❤️
~ Paulina N
Zdecydowanie polecam!
~ Kat P
Wraz z chłopakiem, podczas wizyty w Zielonej Górze zawitaliśmy do tego lokalu. Uwielbiamy jedzenie meksykańskie, a knajpa nas nie zawiodła :D Porcja (wyglądająca na niewielką) okazała się tak syta, że nie byłam w stanie jej dojeść. Lokal jest przepiękny, duży, utrzymany w klimacie Dia de los Muertos co jest dodatkowym plusem (dla mnie) ;)
~ Weronika D
Bardzo niedoceniana knajpka wg mnie. Rzadko widzę w niej tłumy, a wszystko tam jest na 5* Pani kelnerka tak naturalnie miła, że mogłaby wyszkolić większość w mieście. Jedzenie podane ładnie i szybko i smakuje naprawdę wyjątkowo. Serdecznie polecam, bo warto skosztować smaków Meksyku właśnie w wydaniu. !Hola!😊
~ Aro
Pierwszy raz w meksykańskiej restauracji podczas pierwszego pobytu w Zielonej Górze. Pyszne jedzenie, smaczna Margarita, obsługa bardzo uprzejma i kompetentna. Doradzała nam kelnerka - Pani Marta - tak nas zachęciła, że zamówiliśmy z rozpędu deser, na który już nam miejsca zabrakło 🙂
Dziękujemy! Było pysznie!
~ Anna W
Barmanka wykonała świetną robotę – od wyboru nietuzinkowego szkła w kształcie czaszki, po precyzyjne ułożenie dekoracji z plastrów cytrusów i gałązki rozmarynu. Wszystko wygląda przemyślanie i estetycznie, a kompozycja barw i form robi wrażenie profesjonalnej, a przy tym kreatywnej. Widać, że włożyła w to serce i oko do detalu – taki drink to nie tylko napój, ale mała scenografia w szkle.
~ Filip Ł
Świetne miejsce na bardzo dobry obiad. Zdecydowanie polecam papas fritas i tacosy a moja przyjaciółka była bardzo zadowolona z burrito. Również margarity z procentami nas nie zawiodły. Do tego klimatyczna muzyka, miła obsługa i dopasowane do miejsca dekoracje. Jestem naprawdę zadowolona z wyboru tej restauracji!
~ Ewelina K
Atmosfera niesamowita! Marta zrobiła niesamowitą atmosferę z karaoke i extra imprezę firmową. Kuba poradził sobie mimo gigantycznego zamówienia a Zuzia dała radę z wszystkimi drinki mimo że było ich mnóstwo. Polecam wszystkie takie imprezy firmowe każdemu.. lepiej w zielonej się nie zdarza
~ Łukasz K
Byla to moja ulubiona knajpka do momentu zmiany menu :( Chorizo plynace w tluszczu z krewetkami i kurczakiem w Fajitas bez mozliwosci wyboru czy tez wziecia wolowiny, burgery, zeberka malo majacego wspolnego z meksykiem do tego przystawki np. Chorizo w ciescie zapiekane :s z meksyku czy tam kuchni teksmeksykanskiej zostaly tylko
tacosy badz buritto. Oblusga mila i atmosfera tez na plus.
Wrócili stare menu <3
~ Mateusz P
Nareszcie kuchnia Meksykańska w ZG godna szczerego polecenia. Lokal duży, klimatycznie wystrojony. Obsługa fantastyczna, w szczególności Pan Patryk, który pomógł wybrać potrawę, a przede wszystkim był sympatyczny i pełen energii. Jedzenie fantastyczne w ogromnych porcjach. Na dodatkowe słowa pochwały zasługują Churrosy! Chrupiące,miękkie w środku, rozpływająca się w ustach najlepsze jakie w życiu jedliśmy. Dałabym 6 gwiazdek gdyby było można.
~ Paulina S